Filozofia marki - MC Premium

Filozofia marki

W MC Premium wierzymy, że prawdziwe piękno zaczyna się w umyśle, nie w lustrze, dlatego naszą misją jest tworzenie ubrań, w których każdy będzie mógł poczuć się wyjątkowo.

Nasza marka powstała z marzeń, pragnienia ich urzeczywistnienia oraz chęci dzielenia się autorską wizją mody z innymi. MC Premium utworzona została w 2020 roku, a jej pomysłodawczynią i założycielką jest Monika Chwajoł – bizneswoman, uczestniczka wielu programów telewizyjnych, uznana niejednokrotnie przez media masowe za osobę o świetnym guście, mającą wyjątkową smykałkę do mody oraz wyczucie stylu, które nie odstępuje jej na krok. Instagramowy profil Moniki stał się prawdziwą skarbnicą stylizacji i modowych pomysłów, które inspirują tysiące kobiet.

W świecie pełnym trendów, pamiętając, iż elegancja jest wartością ponadczasową, marka MC Premium kreuje odzież i akcesoria, w których klasyka łączy się z unikatowymi rozwiązaniami artystycznymi i konstrukcyjnymi. Każdy projekt powstaje z pełną pasji precyzją i dbałością o najdrobniejsze detale. Istotą dla nas jest jakość, dlatego wspólnym mianownikiem naszych projektów są starannie dobrane materiały, wykończenia i dodatki.