Wymiana i zwroty - MC Premium

Wymiana i zwroty

Zgodnie z przepisami prawa Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni kalendarzowych bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

(Regulacje dotyczące umów zawieranych na odległość i poza lokalem przedsiębiorstwa zawiera ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t. jedn. Dz.U. 2014, poz. 287 ze zm.):

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza dostępnego na naszej stronie (w załączniku poniżej).

Zwrot jest możliwy tylko i wyłącznie, jeżeli produkt posiada oryginalne metki i nie nosi jakichkolwiek śladów użytkowania.

Zwrotom nie podlegają produkty personalizowane, tworzone lub modyfikowane według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Atelier MC-Premium zastrzega sobie prawo do odrzucenia zwrotów wysłanych lub zgłoszonych przez klienta po upływie wyznaczonego terminu lub artykułów, lub zwrotów towarów, których stan różni się od stanu produktu otrzymanego.

Po zatwierdzeniu zwrotu otrzyma Pan/Pani jego wartość w ten sam sposób, w jaki został dokonany zakup.

Po zatwierdzeniu zwrotu (artykuły muszą być w doskonałym stanie i posiadać wewnętrzne oraz zewnętrzne metki) zostanie zrealizowany przelew na Pana/ Pani konto w ciągu 14 dni roboczych.

Zwrotowi nie podlegają produkty, które były przygotowywane na specjalne zamówienie.

 

Instrukcja zwrotu towaru:

  1. Towar zwracany przyjmowany jest tylko i wyłącznie w oryginalnym opakowaniu i opatrzony oryginalną metką, z dołączonym formularzem zwrotu oraz dowodem zakupu, w terminie nie przekraczającym 14 dni od daty otrzymania towaru od sprzedającego. W przeciwnym wypadku zwroty będą odrzucane. Wysyłka pod adres:

MC-PREMIUM

Monika Chwajoł

Ul. Czeremchowa 2a

30-218 Kraków

  1. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, chroniący przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie transportu.
  2. Klient ponosi odpowiedzialność za ODMOWĘ PRZYJĘCIA ZWROTU TOWARU PRZEZ SPRZEDAWCĘ, w przypadku, gdy klient korzystał z produktu w sposób wykraczający poza jego specyfikację, niezgodnie z cechami towaru oraz jeśli produkt nosi jakiekolwiek ślady użytkowania.

Wymiana towaru

 

Jeżeli otrzymany produkt nie spełnia Państwa oczekiwań względem rozmiaru, proponujemy wymianę produktu w ciągu 14 dni kalendarzowych na ten sam model w innym rozmiarze.

Aby skorzystać z tej możliwości prosimy o kontakt z naszym Atelier, abyśmy mogli zweryfikować stan magazynowy pożądanego rozmiaru.

Koszty dostawy wymienianego produktu lezą po stronie Klienta.

 

Po uzyskaniu telefonicznej lub mailowej akceptacji wymiany prosimy o odesłanie produktu wraz z formularzem wymiany na adres Atelier MC-Premium.

MC-PREMIUM

Monika Chwajoł

Ul. Czeremchowa 2a

30-218 Kraków

 

Instrukcja wymiany towaru:

  1. Wymieniany towar przyjmowany jest tylko i wyłącznie w oryginalnym opakowaniu, opatrzony oryginalną metką, z dołączonym formularzem wymiany oraz dowodem zakupu, w terminie nie przekraczającym 14 dni od daty otrzymania towaru od sprzedającego. W przeciwnym wypadku wymiana nie będzie przyjmowana.
  2. Wymieniany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapobiegający ewentualnym uszkodzeniom w trakcie transportu.
  3. Klient ponosi pełną odpowiedzialność za ODMOWĘ WYMIANY TOWARU, jeśli korzystał on z niego w sposób wykraczający poza specyfikację produktu, niezgodnie z jego cechami oraz jeśli produkt nosi jakiekolwiek ślady użytkowania.